3M™ Miękka piankowa taśma maskująca

Soft Edge PLUS 50421

Nowa udoskonalona wersja taśmy maskującej 3M Soft Edge to rezultat wielu profesjonalnych badań i testów. Wyjątkowa cylindryczna konstrukcja pozwala na łatwe maskowanie zarówno szerokich jak i wąskich szczelin przed lakierowaniem, skutecznie zabezpieczając przed ewentualnym dostawaniem się kurzu i lakieru w czasie naprawy.

• Opatentowany cylindryczny kształt

• Idealna do wszelkich szerokości szczelin w nowoczesnych konstrukcjach

• Zapewnia perfekcyjne odcięcie lakieru - miękkie brzegi

• Odpowiednia do nowoczesnych paneli nadwozi z „ciasnym pasowaniem”


Udoskonalony kształt taśmy 50421 odpowiada na potrzeby dzisiejszych wymagań w systemie maskowania. Nowa taśma maskująca “Soft Edge” PLUS jest idealna do maskowania różnej wielkości szczelin w tym także tych najwęższych, znajdujących się w nowoczesnych modelach samochodów.


Opatentowany cylindryczny kształt taśmy umożliwia jej łatwe kształtowanie – taśma dopasowuje się do większości otworów szczelnie je wypełniając, a umieszczenie kleju zapewnia zachowanie odpowiedniej odległości warstwy kleju od linii odcięcia lakieru optymalizując miękkość brzegów.


Nowa budowa taśmy Soft Edg PLUS pozwala na jej właściwe umiejscowienie wszczelinie gwarantując najwyższą jakość profesjonalnej naprawy na każdym etapie pracy.

wykonanie: studiotg.pl
Copyrights © 2011-2019 Autocolor Witkowscy
Wszelkie prawa zastrzeżone