Nowy pistolet lakierniczy 3M Accuspray Gun

Firma 3M wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie techniki lakierniczej – pistolet 3M Accuspray Spray Gun z unikalną, wymienną głowicą natryskową.


Pistolet przeznaczony jest do nakładania podkładu, wykonany jest w technologii HVLP i zaopatrzony w wymienne głowice natryskowe 1,8. Konstrukcja głowicy umożliwia równomierną aplikację skoncentrowanego strumienia materiału, w znacznym stopniu ograniczając zużycie podkładu i redukcję mgły lakierniczej. Jednolite rozpylenie gwarantuje gładkie wykończenie, znacznie skracając czas szlifowania przed kolejnymi etapami lakierowania. Pistolet jest kompatybilny z systemem jednorazowych kubków lakierniczych 3M PPS.

Pistolet nie wymaga mycia, jedynym elementem, który należy oczyścić po aplikacji jest głowica natryskowa, którą również można w szybki sposób wymienić na nową. Rozwiązanie to znacznie ogranicza zużycie rozpuszczalników potrzebnych do czyszczenia pistoletu, jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych rozwiązań. 

Stosowanie pistoletu 3M Accuspray Spray Gun z kubkami 3M PPS Systemem Przygotowania Lakieru również znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Umożliwia przygotowanie materiału bezpośrednio w kubku, a nie w dodatkowym pojemniku. Zintegrowane sitko eliminuje konieczność używania dodatkowych sitek, a unikalna technologia miękkiego kubka daje możliwość pracy w każdym położeniu pistoletu.

Rozwiązanie to przyczynia się do maksymalizacji wydajności prac lakierniczych i oszczędności w zakresie zużycia materiałów oraz środków czyszczących i rozpuszczalników a także do zachowania czystości w środowisku pracy.

Dołączone pliki

wykonanie: studiotg.pl
Copyrights © 2011-2019 Autocolor Witkowscy
Wszelkie prawa zastrzeżone