XXII Wielka Gala

17 kwietnia 2015 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w XXII Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, która odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. W uroczystej imprezie udział wzięło ponad 2000 gości: rzemieślnicy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele samorządu gospodarczego i terytorialnego Polski. 

Gala Rzemiosła to jedno z najważniejszych spotkań środowiska gospodarczego w Polsce południowej i największa uroczystość organizowana przez Izbę Rzemieślniczą. Konkurs od ponad dwudziestu lat daje szansę zaprezentowania swoich osiągnięć firmom będącym gospodarczą wizytówką nie tylko naszego województwa, ale również całego kraju.

Podczas gali wręczono nagrodę Rzemieślnika Roku 2014, którą otrzymał Lech Wietrzyk z Żor, właściciel P.H.U Complex. 40 najlepszym przedsiębiorcom w regionie przyznano statuetki „Firma z Jakością” , „Firma z Przyszłością”, "Wiarygodny Lider Biznesu" oraz statuetki i odznaczenia specjalne. Lista wyróżnionych firm i odznaczonych osób znajduje się na końcu artykułu.

Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że nasza firma została tego wieczoru uhonorowana tytułem „Wiarygodnego Lidera Biznesu”.

Jak co roku uroczystość miała wspaniałą oprawę, wśród artystów wieczoru znaleźli się m.in. Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” - trzech tenorów: Michał Borkowski, Piotr Koprowski i Piotr Nikiel. Zabrzańską Galę uświetnił także Marcin Jajkiewicz i Piotr Pręgowski - znany z serialu „Ranczo”, który rozbawił publiczność do łez. Gwiazdą wieczoru, która porwała wszystkich do wspólnego śpiewu i tańca był zespół „Czerwone Gitary” - świętujący 50 - lecie swojego istnienia.

Zdjęcia z imprezy oraz krótki film znajdują się na stronie Dziennika Zachodniego. Link poniżej:

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3827857,gala-izby-rzemieslniczej-oraz-malej-i-sredniej-przedsiebiorczosci-w-katowicach-zdjecia-wideo,id,t.html?cookie=1

Lista Firm Nagrodzonych

Lista odznaczonych

wykonanie: studiotg.pl
Copyrights © 2011-2019 Autocolor Witkowscy
Wszelkie prawa zastrzeżone